Niniejszym chcielibyśmy zainteresować Państwa ofertą naszej firmy na agregaty prądotwórcze firmy "FOGO" oraz na zasilacze awaryjne UPS firmy "EVER". Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak i przedsiębiorstw, dla których liczy się jakość wykonania i kompleksowa obsługa klienta.

Jako autoryzowany przedstawiciel polskiej firmy "FOGO", proponujemy Państwu szeroką gamę agregatów prądotwórczych, w pełnym zakresie mocy, od małych jednostek przenośnych aż po zespoły prądotwórcze dużych mocy. W naszej ofercie znaleźć można również motopomp firmy KOSHIN oraz agregaty prądotwórcze napędzane wałkiem ciągnika rolniczego. Cała oferta obejmuje agregaty z pięciu grup produktowych, podzielonych ze względu na zastosowanie oraz generowaną moc. Podział taki ułatwia orientację w danym asortymencie, a profesjonalne doradztwo z naszej strony z pewnością pomoże w wyborze odpowiedniego urządzenia. Odpowiadając wysokim wymaganiom klientów, przeprowadzamy także prezentację z wybranymi przez klienta modelami we wskazanym przez niego miejscu. .

W naszej ofercie oprócz agregatów prądotwórczych znajdują się również zasilacze awaryjne UPS polskiej firmy „EVER” zarówno małych jak i dużych mocy, listwy zasilające, akcesoria, a także usługi związane z zakupem oraz utrzymywaniem UPS-ów w tym serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

Na wszystkie zakupione u nas urządzenia, udzielamy stosownej gwarancji, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na nasze strony internetowe www.agregaty.com.pl i www.everups.pl oraz do naszego biura handlowego, gdzie na ekspozycji znajdują się zarówno UPS-y jak i agregaty prądotwórcze.  English version   Polska wersja   Strona główna